ÇEK CUMHURİYETİ

Eren Avukatlık Ofisi olarak Batı Balkan ülkeleri ile çalışmaya başladığımız 2009 yılından beri Batı Balkan ülkelerinde müvekkillerimize danışmanlık ve avukatlık hizmetlerini vermekteyiz. Avrupa Birliği üyesi olan Çek Cumhuriyeti’nde (Çekya) de danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Çek Cumhuriyeti’nde avukata ihtiyaç duyan müvekkillerimize hukuki çözümler sunmaktayız. Avukatlık Ofisimizin Çek Cumhuriyeti’ndeki çözüm ortağı Bay Peter COMPEL’ dir. Cambell’s Advisory Group hukuk ağı kurucularından olan meslektaşımız alanında uzman bir avukattır. Türkçe bilen Bay Peter COMPEL Çek Cumhuriyeti’ nde avukatlık hizmetine ihtiyaç duyan müvekkillere yardımcı olmaktadır. Bay Peter COMPEL Türkçe konuşabilmektedir.

Çek Cumhuriyeti’nde şirket kurarak, Eren Avukatlık Ofisinin danışmanlığında Avrupa Birliği ülkelerinde çalışmak isteyen müvekkillerimiz, bizim ile irtibata geçerek, Avrupa Birliği ülkelerinde yasal olarak çalışmaya başlayarak, diledikleri yaşam koşullara Eren Avukatlık Ofisi güvencesi ile kavuşabilirler.

Danışmanlık için [email protected] adresinden bize doğrudan ulaşabilirsiniz.

Çek Cumhuriyeti’nde Verdiğimiz Hukuki Hizmetler

Şirketler Hukuku: Türk şirketlerin Çekya pazarına girmesi sırasında şirket kurulum süreçlerinin yönetilmesi, oturum izni ve çalışma izinlerinin alınması hizmetlerinin verilmesi ve Çek Cumhuriyeti’ndeki tüm bürokratik süreçlerin uzman avukatlar tarafından takibinin sağlanması hizmetlerini veriyoruz.

Yabancılar Hukuku: Çek Cumhuriyeti’nde bulunan Türk vatandaşlarının oturum izinleri, çalışma izinlerindeki sorunların çözülmesi, sınır dışı kararlarının iptali gibi ihtilaflar ofisimiz Türk müvekkillerine eksiksiz hukuki hizmet vermektedir.

Ceza Hukuku: Türk vatandaşların Çek Cumhuriyeti devleti makamlarınca havalimanlarında durdurulması ve gözaltına alınması, hudut polisi tarafından yol kontrolünde yakalanması ve benzeri senaryolarda ceza hukuku alanında Türk müvekkillerimize anında hukuki yardımda bulunuyoruz. Ceza hukuku alanında uzman Çek Cumhuriyeti kadromuz ile müvekkillerimizin ihtiyaç duyduğu avukatlık hizmetini anında müvekkillerimize sunuyoruz.

Aile Hukuku: Çek Cumhuriyeti’ nde boşanma davalarında ve velayet davalarında müvekkillerimize eksiksiz hukuki danışmanlık verebiliyoruz.