MAKEDONYA

Makedonya’ daki ofisimizi, müvekkillerimizin yurtdışındaki mirasçılarının tespiti çalışmalarımızın yoğunluğu nedeniyle açtık. Miras Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku çalışmalarımızı sürdürürken soy bağı kurulması çalışmalarında uzmanlaştık. Bu tecrübelerimizi, Balkanlarda çalışmaya başladığımız 2009 yılından beri Makedonya’da da müvekkillerimize Makedonya vatandaşlığına / Makedonya çifte vatandaşlığına başvuru hizmetleri sırasında müvekkillerimize sunmaktayız. Soy bağı vasıtası ile yapılan çifte vatandaşlık başvurularında, önemli bir adım olan soy bağının kurularak vatandaşlık alınması konusunda uzman bir büro olan avukatlık ofisimiz ile çalışmak için bizi aramanız yeterlidir. 

*Eski göçmenlere Makedonya vatandaşlığının verildiği haberlerinin artması,
*Makedonya çifte vatandaşlığı olan kişilerin sayısının artması,
*Makedonya’ da ailesinin mirası olan kişilerin vatandaşlık yollarını da araştırmaya başlaması,
ile birlikte Makedonya vatandaşlık başvuruları için ofisimize müracaat eden kişilerin sayısı da ciddi bir şekilde arttı. İş yoğunluğumuzun Makedonya’ da aniden artması sebebi ile 2016 yılında Makedonya’ da vatandaşlık başvuru süreçlerini doğrudan takip edebilmek için Makedonya’ nın Gostivar şehrinde daimi bir ofis açtık. Makedonya’ daki ofisimizde gayrimenkul hukuku ve miras hukuku alanlarında da avukatlık hizmeti sunmaktayız. Kuzey Makedonya Cumhuriyetinde miras yoluyla intikal etmiş gayrimenkulünüz bulunması halinde avukatlık ofisimiz ile irtibata geçerek gayrimenkulün adınıza tescili sürecini neticelendirebilirsiniz.

Gayrimenkul hukuku, miras hukuku ve danışmanlık hizmetlerinde oluşan uluslararası tecrübelerimiz neticesinde oluşturduğumuz iş ağımız ile faaliyete başladığımız ofisimizde, müvekkillerimize Makedonya çifte vatandaşlığı başvurusunda bulunmak, oturum ve çalışma izni alınması, şirket kurulumu, taşınmaz satın alınması konularında danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
Ülkemizde özellikle soy bağı yoluyla vatandaşlık almak isteyen müvekkillerimize Makedonya’ da vatandaşlık başvurularının yapılması, evrak takibi, Makedonya arşivlerinde araştırma yapılması konularında eksiksiz danışmanlık hizmeti verebilmekteyiz. (Vatandaşlık hakkı kazanan müvekkillerimize, kimliklerini almak ve vatandaşlık başvuru sürecini nihayete erdirmek için şehir rehberi hizmeti de vermekteyiz.)

Makedonya vatandaşlığına başvuru sürecinin başlangıcından bitimine kadar ofisimiz avukatlarınca takip edilmesini ve Makedonya devleti ile avukatlarımızın diyaloğa geçmesini istiyorsanız bizi muhakkak arayın.

Makedonya’ da çifte vatandaşlık başvurusunda bulunmak için bilgi@eren.gen.tr adresinden bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Makedonya Vatandaşlığı işlemleri için ofisimizden avukatlık ve danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız bizi 0212 243 22 44 numaralı ofis telefonumuzdan arayabilirsiniz.