Sırbistan

Sırbistan

Sırbistan Eren Avukatlık Ofisinin uzun yıllardır faaliyet gösterdiği önemli bir ülkedir. On yıla yakın süredir Sırbistan’ da faaliyet gösterdikten sonra avukat ekibimiz ile bir karar aldık. Bu amaçla Sırbistan’ da Belgrad Barosuna kayıtlı sayın Avukat Lazar Krstić ile ortaklık yapmaya karar verdik.

Türkiye’de, Makedonya’da ve Arnavutluk’ta kendi ofisleriyle hizmet veren Avukatlık Ofisimiz müvekkillerimizin talepleri ile batı balkan ülkelerindeki hizmet verdiği ülke sayısını üçe çıkarmıştır. Sırbistan’da müvekkillerine avukatlık hizmeti vermeye başlamıştır.

Ofisimiz uzman olduğu alanlarda müvekkillerine etkin ve kaliteli hizmet verebilmek için Sırbistan barosuna kayıtlı Avukat Lazar Krstić (Advokatska kancelarija Krstić, Beograd) ile Belgrad ‘da bir çözüm ortaklığı anlaşması yapmıştır. Ortaklık kurduğumuz Sırbistan’da bulunan avukatlık ofisi Advokatska kancelarija Krstić, Sırbistan hukuk mevzuatına hakim, deneyimli ve alanında uzman avukat kadrosundan oluşmaktadır.  Sırbistan avukatlık ofisimizde bulunan avukatlarımızın her biri, kendi alanında uzmanlaşmış ve deneyimli kişilerdir.

Sırbistan’ daBay Lazar Krstić liderliğinde faaliyet gösteren avukatlık ofisi vatandaşlık hukuku, şirketler hukuku, emlak hukuku ve miras hukukunda uzman bir avukatlık ofisidir. Sayın Krstić özellikle Türk kökenli müvekkillerin ve göçmenlerin Sırbistan vatandaşlık başvurusu işlemlerinde deneyimli, başarılı bir avukattır. Yine Sayın Krstić Sırbistan gümrük mevzuatından doğan ihtilaflarında Türk vatandaşlarını başarıyla temsil etmiştir. Özellikle Sırbistan makamlarına beyan etmeden nakit para ve altın taşıyan Türk vatandaşlarının davalarını ve ihtilaflarını başarılı ile sonuçlandırmıştır.

Sırbistan ’da Avukatlık Ofisimizin verdiği hizmetlerin ana başlıkları şöyledir:

  • Sırbistan vatandaşlığı başvurularında avukatlık hizmeti sunmak, Sırbistan çifte vatandaşlık başvuruları,
  • Sırbistan’da şirket kuruluş hizmetleri,
  • Sırbistan’da çalışma ve oturma izni başvuruları,
  • Sırbistan’da gayrimenkul satın alınması sırasında hukuki danışmanlık, Sırbistan’da gayrimenkul alarak oturum izni alınması hizmetleri
  • Sırbistan’da yatırım danışmanlığı, Sırbistan’da yatırım kararı aldıysanız tüm hukuki süreçleri sizin adınıza takip edecek profesyonel bir kadro,
  • Sırbistan’da hukuki danışmanlık hizmetleri

Her müvekkilimize özel olarak yaklaşıyor ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyoruz. Müvekkillerimizin hedeflerine uygun ülke seçiminde de yardımcı oluyoruz. Müvekkillerimizin talepleri ve ihtiyaçları sonucunda Sırbistan’da aktif bir şekilde avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermeye başladık. Sırbistan’da iş kurmayı düşünen yatırımcılar ve yabancılar için hukuki danışmanlık hizmetleri sunan, Sırbistan vatandaşlık başvurusu yapmak isteyen kişilere avukatlık hizmeti sunan Avukatlık Ofisimiz, Sırbistan ortaklığımız ile birlikte daha geniş ve kapsamlı hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

Siz de iş kurmak, Sırbistan’da yaşamak veya Sırbistan vatandaşı olmak için hukuki destek almak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Avukatlık ofisimize [email protected] mail adresinden 7/24 ulaşabilirsiniz.