Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık Hukuku Avukatı

  YURT DIŞI DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

İstanbul’ da kurulmuş ve uluslararası arenada Balkan ülkelerinde ve Doğu Avrupa ülkelerinde konuşlanmış bir avukatlık ofisiyiz. Balkan ülkelerindeki yatırım fırsatları, regulasyonlar uzmanlık alanımızdır. Makedonya, Sırbistan, Arnavutluk, Karadağ, Bosna Hersek ve Kosova’ daki (Eski Yugoslavya’yı bir araya getiren ülkeler) mevzuatı yakından takip ediyoruz. Bu ülkelerdeki yatırım fırsatları ofisimiz tarafından sürekli takip edilmektedir. Eren Avukatlık Ofisi olarak Türk şirketlere ve gerçek kişilere doğrudan yurt dışında hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Müvekkillerimizin şirket kuruluşu sırasında ihtiyaç duyacakları avukatlık hizmetinin verilmesi, oturum izinlerinin alınması, çalışma izinlerinin alınması, emlak kiralama işlemlerinin eksiksiz yapılabilmesi, personel bulunması hizmetleri, sözleşmelerin yerel dilde hazırlanması, bürokratik süreçlerin takip edilmesi ve sonuçlandırılması, şirketlerin satın alma işlemleri sırasındaki eksiksiz hukuki hizmet verilmesi, alacak takibi dahil tüm süreçleri avukatlık ofisimiz üzerinden takip edebilirsiniz.  Şirketlere verilen avukatlık hizmetinde proaktif bir yaklaşımla davalaşmadan, veya ihtilaf doğamadan aktif danışmanlık hizmeti sunabilmekteyiz. Özellikle Balkan ülkelerinde ve Doğu Avrupa ülkelerinde yerleşik, deneyimli  ve uzman bir kadromuz var. Türk şirketlerine ihtiyaç duydukları lobi faaliyetlerini  faaliyet gösterdiğimiz ülkelerde eksiksiz sunabilmekteyiz. Bölgeyi çok iyi tanıyan bir avukat ekibine sahibiz.

Batı Balkan ülkelerinde, doğu Avrupa ülkelerinde yatırım fikriniz var ise, avukatlık ofisimiz ile irtibata geçerek ücretsiz bir ön görüşme yaparak yerel pazar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Avukatlık ofisimiz Türk şirketlere batı Balkan ülkelerinde lobicilik faaliyetlerinde danışmanlık hizmeti de vermektedir. Avukatlık ofisimizin kılavuzluğunda yerel projeleri yatırımcı olarak alabilir ve batı Balkan ülkelerinde çalışabilirsiniz. Makedonya’ da, Sırbistan’ da, Arnavutluk Cumhuriyeti’nde, Kosova’ daki devlet ihaleleri hakkında bilgi almak için ofisimizi arayabilirsiniz. Mevcut ihaleler hakkında bilgi alabilirsiniz. Balkan ülkelerindeki enerji yatırımları, inşaat yatırımları, devlet ihaleleri, tarım ve lojistik sektörlerindeki fırsatlardan ofisimiz kılavuzluğunda haberdar olabilirsiniz. Ofisimizin uzman kadrosu ile bu ülkelerde anahtar teslim (Turn-Key Solutions), tek noktadan hizmet alabileceğiniz (one stop shopping) şirketinizin taleplerine uygun (Tailor Made) danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Eren Avukatlık Ofisi olarak yurt dışında Makedonya’ da danışmanlığa ihtiyaç duyulduğunda veya Sırbistan’ ta danışmanlığa ihtiyaç duyulduğunda her türlü hukuki desteği ve danışmanlık hizmetini Türk şirketlerine eksiksiz olarak uzman avukatlarımız ile  sunabilmekteyiz. Avukatlık ofisimiz ayrıca Ruhsat, Lisans, Özel Belgelendirme Başvurularının Yapılması, Emlak Satın Alma Süreçlerinin Yönetimi, Emlak Kiralama Süreçlerinin Yönetimi, Yerel Hukuka Uygunluk süreçlerinin Yönetimi, Yabancı Dilde Sözleşme Hazırlanması Hizmetleri, Fikri Mülkiyet Hukukundan Doğan İhtilaflar- Marka Hukuku- Patent Hukuku, Karayolu Taşımacılığında Lojistik Şirketlerinin Sorunlarının Çözümü gibi konularda da avukatlık hizmeti sunmaktadır.

Bizimle çalışmak ve danışmanlık hizmeti almak için iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Eğer yurtdışında acil avukata ihtiyacınız varsa,  havalimanlarında, gümrüklerde, hudut kapılarında bir sorun yaşıyorsanız ACİL AVUKAT linkinden bize hemen ulaşabilirsiniz.

YURT DIŞINDA AVUKATLIK OFİSİMİZDEN ALABİLECEĞİNİZ AVUKATLIK HİZMETLERİ

Makedonya' da Yatırım Hakkında Lütfen Okuyunuz!

İhracat yapan bir şirket iseniz, şirketinize tahakkuk ettirilen yüksek kurumlar vergisinden bunaldıysanız, iş yapılabilme ortamının yeterli olmaması nedeniyle yeni pazarları keşfedemiyorsanız, ihracatınızın büyük kısmını Avrupa Birliği ülkelerine, Batı Balkan ülkelerine yapıyorsanız, size Kuzey Makedonya Cumhuriyetinde %10 kurumlar vergisi avantajıyla, Dünya iş yapabilme endeksinde 17′ inci sırada olan, Teknoloji Sanayi Geliştirme Bölgelerinde Finansal Destek Kanunu ile yatırımcıların yatırımlarının %30 ila %50′ si arasındaki tutarlarda teşvik sunan, Avrupa Birliği ülkelerine vergi avantajıyla ihracat fırsatları sunan, lojistik taşıma sektörü için daha pratik ulaşım imkanı sunan,  Kuzey Makedonya Cumhuriyeti’nde yatırım yapmaya çağırıyoruz Avukatlık ofisimizi arayarak tüm süreçler hakkında bilgi alabilirsiniz.