Hakkımızda

“EKONOMİK BARİYER OLMADAN HERKESE YARATICI VE ETKİLİ HUKUKİ ÇÖZÜMLER SUNAN BİR AVUKATLIK OFİSİYİZ. YALNIZCA PROFESYONEL AVUKATLARDAN OLUŞAN EKİBİMİZ İLE MÜVEKKİLLERİMİZE AVUKATLIK HİZMETİ SUNARIZ. 

2012 YILINDAN BERİ BALKAN ÜLKELERİNDE TAM YETKİNLİKLE AVUKATLIK HİZMETİ VERMEKTEYİZ.”

HAKKIMIZDA

Eren Avukatlık Ofisi, İstanbul Barosu avukatlarından Avukat Osman Efe EREN ,LLM (İstanbul Barosu Sicil No:35068, Baro Birlik Sicil No: 76517)  tarafından 2007 yılında İstanbul’ da kurulmuştur. Ofisimiz uluslararası arenada da faaliyet gösteren uzman bir avukatlık ofisidir. İstanbul’ da Gayrimenkul Hukuku, Miras Hukuku ve Vatandaşlık Hukuku alanlarında hizmet vermekte olan Eren Avukatlık Ofisi özellikle gayrimenkul hukuku davalarında 20 yıla yakın süredir çalışan uzman bir avukatlık ofisidir. Avukatların yalnızca bilgi ve birikim sahibi oldukları alanlarda çalışması gerektiğine inanan Avukat Osman Efe EREN ve Avukat Didem Betül EREN, İstanbul’ da yalnızca Gayrimenkul davalarında ve  Miras davalarında dava takip hizmeti vermekte ve yurt dışı ofisleri ile Vatandaşlık Hukuku ve Şirketler Hukuku alanlarında danışmanlık hizmeti vermektedir.  

Avukatlık ofisimiz İstanbul’ da yalnızca gayrimenkul ve miras davalarını takip etmeyi kendine ilke edinmiş ihtisas ofisidir. Yurt dışı ofislerimiz ile yalnızca Vatandaşlık Hukuku ve Şirketler Hukuku alanlarına yoğunlaşan bir ofisiz.

Uzmanlık gerektiren zorlu dava ve hukuki danışmanlıklarda, salt teorik bilginin yetmemesi ve uygulamada kullanılan etkili yöntemlerin öğrenilebilmesinin yolunun yalnızca belli bir alanda faaliyet göstermek ile mümkün olduğunu biliyoruz. Ofisimiz uzmanlaştığı, tecrübe kazandığı alanlarda çalışmakta, deneyimleri ile zorlu hukuki ihtilafları etkili, yaratıcı ve hızlı bir şekilde çözmekte ve bununla övünmekte olan bir avukatlık ofisidir. Cesaretle ve işimize olan sevgimiz ile müvekkillerimize yaratıcı ve etkili hukuki çözümleri sunuyoruz.

Avukatlık ofisimiz gayrimenkul davalarındaki ve miras davalarındaki dava takip hizmeti ile birlikte müvekkillerine Vatandaşlık hukuku ve Şirketler hukuku alanlarında da danışmanlık hizmeti de  sunmaktadır. Bu amaçla müvekkillerinden gelen taleple Avukat Osman Efe EREN 2016 yılında Makedonya’ da ve Arnavutluk’ ta ilk yurt dışı ofislerini hizmete açmıştır. Özellikle Makedonya vatandaşlığı başvurularında haklı bir itibarımız bulunmaktadır. Makedonya vatandaşlığına başvuru süreçlerinde doğum belgesinin bulunması, idari müracaatların yapılması ve sürecin takibi konusunda her bir müvekkilimize proaktif hizmet sunmaktayız. Vatandaşlık başvurularında süre sınırlaması koymadan verdiğimiz dosya takip hizmetimiz rakipsizdir.

Avukatlık Ofisimiz ayrıca yurt dışında bulunan ofisleri ile de tüzel kişi müvekkillerine etkin hukuki danışmanlık hizmetleri sunmaya başlamıştır. Bu danışmanlık hizmetleri sırasında, kurum içi yönetici statüsünde bir avukat çalıştırmadan Türk şirketlerin birçok yatırımını başarılı bir şekilde yönetmesine yardımcı olmuştur. Eren Avukatlık Ofisi olarak Türk şirketlerin Avrupa Birliği ülkelerindeki operasyonlarını en etkili şekilde başlatması için şirketler hukuku alanında da danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Özellikle şirketler hukuku danışmanlığımız ile 20’den fazla Türk şirketinin yurt dışında ilgili ülkenin rezerv alanlarında işletmelerinin kurulması ve çalışmalarına başlayabilmesi için Serbest Bölge Danışmanlığını yaptık. Makedonya ofisimize yakın pazarlarda da Türk şirketlerini temsil ettik. Sırbistan’ın en büyük enerji yatırımlarda Eren Avukatlık Ofisi olarak hukuki danışmanlık hizmeti sunduk. 

Türk şirketlerin artan maliyetler ve kur artışlarındaki dengesizlik nedeniyle operasyonlarını daha az maliyetli (düşük vergi), kurun sabit olduğu pazarlara taşınması adımlarında sürecin bir parçası oluyoruz. Serbest Ticaret Anlaşmaları (STA)‘ lar üzerinden şirketleri sektörel ve lojistik olarak doğru pazara yerleştiriyoruz. 650 milyon nüfuslu Avrupa ülkelerine açılan Batı Balkan ülkelerinde Türk şirketler için taze bir başlangıcı sürprizler olmadan başarılı bir şekilde başlatıyoruz.

Eren Avukatlık Ofisi, Makedonya‘ da ve Arnavutluk’ ta bulunan yurt dışı ofisleri ile de müvekkillerine Arnavutluk’ta ve Makedonya’da; gayrimenkul hukuku, miras hukuku, vatandaşlık başvurusu yapılması, oturum izni alınması, çalışma izni alınması, şirket kurulumu ve emlak danışmanlığı konularında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Uzman avukatlardan oluşan kadrosuyla bir avukatlık ofisinin danışmanlığı ile Makedonya’da, Sırbistan’ da ve Arnavutluk’ ta danışmanlık hizmeti almak ve avukatlarımızın gözetiminde geleceğinize yön vermek için İstanbul ofisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Avukatlık ofisimizin ekibi sadece  profesyonel avukatlardan oluşmaktadır.

Ofisimize [email protected] elektronik posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Lütfen detaylı iletişim bilgileri için tıklayınız!