HAKKIMIZDA

“EKONOMİK BARİYER OLMADAN HERKESE YARATICI VE ETKİLİ HUKUKİ ÇÖZÜMLER”

 

Eren Avukatlık Ofisi 2008 yılında avukat Osman Efe EREN (LLM) tarafından İstanbul’ da gayrimenkul hukukunda faaliyet göstermek için kurulmuştur. İstanbul’ da Gayrimenkul Hukuku ve Miras Hukuku alanlarında hizmet vermekte olan Eren Avukatlık Ofisi özellikle gayrimenkul hukuku alanında uzmanlaşmış bir avukatlık ofisidir. Avukatların yalnızca bilgi ve birikim sahibi oldukları alanlarda çalışması gerektiğine inanan avukat Osman Efe EREN, İstanbul’ da yalnızca Gayrimenkul Hukuku ve Miras Hukuku alanlarında çalışmalarını sürdürmekte olan uzman bir gayrimenkul hukuku ve miras hukuku avukatıdır.  

 

Uzmanlık gerektiren zorlu dava ve danışmanlıklarda, salt teorik bilginin yetmemesi ve uygulamada kullanılan etkili yöntemlerin öğrenilebilmesinin yolunun yalnızca belli bir alanda faaliyet göstermek ile mümkün olduğunu biliyoruz. Ofisimiz uzmanlaştığı, tecrübe kazandığı yani kısacası bildiği alanlarda çalışmakta, deneyimleri ile zorlu hukuki ihtilafları etkili, yaratıcı ve hızlı bir şekilde çözmekte ve bununla gurur duymakta olan bir avukatlık ofisidir. Cesaretle ve işimize olan sevgimiz ile müvekkillerimize yaratıcı ve etkili hukuki çözümleri içererek avukatlık hizmeti sunuyoruz.

 

Ülkemizde gayrimenkul hukuku ve miras hukuku alanlarında hizmet vermekte olan avukatlık ofisimiz yurt dışında bulunan ofisleri ile de müvekkillerine etkin danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

 

Eren Avukatlık Ofisi, Arnavutluk Tiran ve Makedonya Gostivar şehirlerinde bulunan yurt dışı ofisleri ile de müvekkillerine Arnavutluk’ta ve Makedonya’da; gayrimenkul hukuku, miras hukuku, vatandaşlık başvurusu yapılması, oturum izni alınması, çalışma izni alınması, şirket kurulumu ve emlak danışmanlığı konularında danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

Bir avukatlık ofisinin danışmanlığı ile Arnavutluk’ta ve Makedonya’da danışmanlık hizmeti almak ve avukatlarımızın gözetiminde geleceğinize yön vermek için İstanbul ofisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Ofisimize +90 212 243 22 44 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.