Vatandaşlık Hukuku

Vatandaşlık Hukuku Uzman Avukatlık Ofisi

Vatandaşlık Hukuku Eren Avukatlık Ofisinin 20 yıla yakın zamandır aralıksız olarak çalıştığı bir daldır. Vatandaşlık hukukunda ihtisaslaşan avukatlık ofisimiz özellikle Makedonya vatandaşlığı, Arnavut vatandaşlığı, Sırbistan vatandaşlığı ve Kosova vatandaşlığına başvurularda aralıksız avukatlık hizmeti sunmaktadır. Vatandaşlık talebinde bulunan müvekkillerimizin talepleri öncelikle incelenmekte ve en uygun başvuru tipine göre vatandaşlık başvuruları yapılmaktadır.

2023 yılı itibariyle avukatlık ofisimiz Makedonya Cumhuriyeti, Arnavutluk Cumhuriyetindeki ofisleri, Sırbistan’ daki partner ofisi ile vatandaşlık hukukunda müvekkillerine anahtar teslim vatandaşlık başvurusu hizmeti sunmaktadır. Eren Avukatlık Ofisi kurucusu olduğu CAG avukatlık ağı sayesinde vatandaşlık hukuku alanında Avrupa Birliği ülkelerinde de avukatlık hizmeti vermektedir. Vatandaşlık hukukunun içerisinde göç ve göçmenlik hukuku ile ilgili sorunlarda da Eren Avukatlık Ofisi çalışmalar yapmakta ve müvekkillerine göçmenlik hukuku alanlarında da avukatlık hizmeti sunmaktadır.

Eren Avukatlık Ofisi Avrupa Birliğinde Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Bulgaristan, İsveç ülkelerinde vatandaşlık hukuku, göç hukuku, göçmenlik hukuku alanlarında eksiksiz avukatlık hizmeti verebilmektedir.

Özellikle Çek Cumhuriyeti ve Slovakya ülkelerinde Türk vatandaşlarının vatandaşlık hukuku ve göçmenlik hukuku kaynaklı sorunlar nedeniyle hak kayıpları yaşanmakta, vatandaşlarımız ilgili ülkelerin dilini bilmediklerinden hukuki destekten yoksun kalmaktadır. Göç hukuku, Göçmenlik hukuku, Mültecilik, Aile birleşimi, Çalışma izni, Vize sorunları, Oturma izni, Vize, Sınır dışı kararları konusunda Çek Cumhuriyeti’nde veya Slovakya’ da avukata ihtiyacınız varsa bize [email protected] adresinden hemen ulaşabilirsiniz. 

Vatandaşlık başvuruları, Mültecilik, Aile birleşimi, Çalışma İzni ve Oturma İzni, Vize davaları, Sınır dışı Kararlarının İptali Davaları, Süresiz oturma izni, Vatandaşlık Başvuruları, AB kurallarına göre oturma izni, Tahsil yapma İzinleri, Yeşil kart başvuruları alanlarında deneyimli ve uzman ekibimiz ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.