SLOVAKYA

Slovakya Hakkında

Eren Avukatlık Ofisi olarak Batı Balkan ülkeleri ile çalışmaya başladığımız 2009 yılından beri Doğu Avrupa ülkelerini de etki alanımıza aldık. Özellikle Slovakya’ da da müvekkillerimize danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermeye başladık. Kurumsal şirketlerin taleplerine karşılık vermek için Avrupa Birliği üyesi Slovakya‘da da avukatlık hizmetleri ve danışmanlık hizmetlerini yerel bir avukatlık ofisi ile daimi olarak sürdürmekteyiz. Avukatlık ofisimiz Slovakya’da avukata ihtiyaç duyan müvekkillerine şirket kurulum hizmetleri, oturma izni ve çalışma izni ve emlak satın alınması konularında avukatlık hizmeti vermektedir.  

Slovakya’ da şirket kurarak, Eren avukatlık ofisinin danışmanlığında Avrupa Birliği ülkelerinde çalışmak isteyen müvekkillerimiz, bizim ile irtibata geçerek, Avrupa Birliği ülkelerinde yasal olarak çalışmaya başlayarak, diledikleri yaşam koşullara Eren avukatlık ofisi güvencesi ile kavuşabilirler. Slovakya’ da yatırım yapmak isteyen yatırımcılara Serbest Bölgeler (Free Zone) ve vergi avantajları konusunda da ofisimizden hukuki danışmanlık hizmeti alabilir. Özellikle lojistik sektörü ve perakende sektöründeki şirketler için Avrupa Birliği’ ne dahil olmak için kusursuz bir lokasyon olan Slovakya’ da avukatlık ofisimizden eksiksiz hukuki danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Danışmanlık için [email protected] adresinden bize doğrudan ulaşabilirsiniz.

Slovakya’ da verdiğimiz hukuki hizmetler:

Şirket kuruluşu hizmetleri

Oturum izni alınması hizmetleri

Çalışma izni alınması hizmetleri

Şirketler için GDPR danışmanlığı 

Ceza Hukuku: Türk vatandaşların Slovak devleti makamlarınca havalimanlarında durdurulması ve gözaltına alınması, hudut polisi tarafından yol kontrolünde yakalanması ve benzeri senaryolarda ceza hukuku alanında Türk müvekkillerimize anında hukuki yardımda bulunuyoruz. Ceza hukuku alanında uzman Slovakya kadromuz ile müvekkillerimizin ihtiyaç duyduğu avukatlık hizmetini anında sunuyoruz.

Aile Hukuku: Slovakya’ da boşanma ve velayet davalarında müvekkillerimize eksiksiz hukuki danışmanlık verebiliyoruz.

Slovakya Vatandaşlığı işlemleri için ofisimizden avukatlık ve danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.