SLOVAKYA

Eren Avukatlık Ofisi olarak Balkanlarda çalışmaya başladığımız 2009 yılından beri Balkanlarda müvekkillerimize danışmanlık hizmetlerini vermekteyiz. Şimdi ise Avrupa Birliği üyesi Slovakya’da da danışmanlık hizmeti vermeye başladık.

Öncelikle Arnavutluk Cumhuriyetinde gayrimenkul hukuku konusunda elde ettiğimiz başarılar neticesinde oluşan itibarımız ve Arnavutluk vatandaşı müvekkillerimizin sayısının zamanla artması ile balkanlarda etkin bir şekilde çalışmaya başladık ve 2009 yılında Arnavutluk’ un başkenti Tiran’ da ALBABOSFOR şirketini kurduk ve halen Arnavutluk vatandaşlığı hizmetlerimizde tüm hızıyla devam etmekteyiz. Arnavutluk’ ta kurduğumuz şirketimizden sonra, Balkan ülkelerindeki tecrübemiz sonrasında Avrupa Birliği ülkelerinde de faaliyet gösterebilmek için Slovakya’ da şirket kurulumu, oturum izni ve çalışma izni konularında müvekkillerimize danışmanlık hizmeti verme kararı aldık.

Slovakya’ da şirket kurarak, Eren avukatlık ofisinin danışmanlığında Avrupa Birliği ülkelerinde çalışmak isteyen müvekkillerimiz, bizim ile irtibata geçerek, Avrupa Birliği ülkelerinde yasal olarak çalışmaya başlayarak, diledikleri yaşam koşullara Eren avukatlık ofisi güvencesi ile kavuşabilirler.

Danışmanlık için bilgi@eren.gen.tr adresinden bize doğrudan ulaşabilirsiniz.

Slovakya Vatandaşlığı işlemleri için ofisimizden avukatlık ve danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız bizi 0212 243 22 44 numaralı ofis telefonumuzdan arayabilirsiniz.