Sadece Gayrimenkul Hukuku ve Miras Hukuku Alanlarında Çalışmamız Hakkında

Gayrimenkul hukuku ve miras hukuku alanındaki ihtilaflardan doğan davalar oldukça tecrübe gerektiren dava türleridir. Avukatların meslek yaşamları boyunca gayrimenkul hukuku ve miras hukuku alanında yetkin uzman avukat olabilmeleri için uzun yol kat etmeleri gerekmektedir. Bu ise ancak özellikle bu alanlarda yoğun olarak çalışmaları ile mümkündür. Ülkemizde avukatların ihtisaslaşması hakkında bir yasal bir düzenleme yoktur. Ülkemizde avukatlar diledikleri davalarda müvekkillerini temsil edebilir ve diledikleri alanda dava takip hizmeti, danışmanlık hizmeti verebilirler. Ancak ülkemiz mevzuatının böylesi önemli bir alanda yasal düzenleme olmaması nedeniyle avukatların bir tercih yaparak ihtisaslaşması yoluna gitmesi çok önemlidir.

Eren avukatlık ofisi olarak gayrimenkul hukuku ve miras hukuku gibi alanlardaki ihtilafların zorluğu, bu ihtilaf türlerinin tecrübe gerektirmesi gerektiğinden, ofisimiz bir tercih yaparak sadece gayrimenkul hukuku ve miras hukuku alanlarında çalışmaktadır. Avukatlık ofisimiz gayrimenkul hukuku ve miras hukuku alanında yalnızca Türk vatandaşları müvekkillerine değil, Arnavut vatandaşlarının, Makedon vatandaşlarının, Sırbistan vatandaşlarının, Bulgaristan vatandaşlarının, Yunanistan vatandaşlarının Türkiye’deki gayrimenkul hukukundan ve miras hukukundan doğan ihtilaflarını dava yolu takipleri hizmetini vermekte ve gayrimenkul hukuku ve miras hukuku alanındaki tecrübelerini uluslalar arası arenaya taşımaktadır. Müvekkillerimiz gönül rahatlığıyla avukatlık ofisimizin gayrimenkul hukuku ve miras hukuku alanındaki ihtilaflarında ofisimiz arayarak hukuki danışmanlık hizmetimizden faydalanabilir. Eren avukatlık ofisinden alabileceğiniz hizmetleri ve ofisimizin uzman olduğu dava türlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Eren avukatlık ofisi olarak kendimizi ihtisas ofisi olarak tanımlamaktayız. Ve bu nedenle sadece gayrimenkul hukuku ve miras hukuku alanında hizmet vermekte olan uzman bir avukatlık ofisiyiz.

Eren avukatlık ofisi olarak müvekkillerimize aşağıdaki hizmetleri sunmaktayız.

  • Dava takip hizmeti sunmaktadır. Açılmış veya açılacak davaları kapsayacak şekilde davalarınız takip ederiz.
  • Önleyici Hukuk Hizmetleri (Proaktif Hukuk) ile olası riskli hukuki bir süreç öncesinde ofisimizin uzmanlığından faydalanarak hata yapılmaması için olası risklerin henüz hukuki ilişki kurulmadan bertaraf edilmesi hizmetini bizden alabilirsiniz.
  • Sözleşme Hazırlanması Hizmetleri ile ihtilaf olasılığı yüksek ve uzmanlık gerektiren alanlarda ofisimiz tarafından sözleşme hazırlanmasını talep edebilirsiniz.
  • Gayrimenkul hukuku alanında ön inceleme hizmetlerimizden faydalanarak satın alacağınız gayrimenkulün hukuki durumunu şüpheye yer bırakmayacak kadar açık bir şekilde öğrenebilirsiniz.
  • Avukatlık ofisimizden hukuki mütaala talep edebilirsiniz.