EREN LEGAL GLOBAL

EREN LEGAL GLOBAL

Gayrimenkul hukuku, vatandaşlık hukuku, şirketler hukuku ve miras hukuku konularında bir ihtisas avukatlık ofisi olan Eren Avukatlık Ofisi’nin İstanbul’daki ofisi merkez ofis olmak üzere yurt dışında Makedonya ‘da ve Arnavutluk ‘ ta olmak üzere iki farklı ülkede kendi ofisleri bulunmaktadır. Sırbistan’ da partner bir avukatlık ofisi bulunmaktadır. Avukatlık ofisimizin Çek cumhuriyeti, Slovakya, Bulgaristan ve İsveç ülkelerinde de birlikte çalıştığı CAG avukatlık ağına üye avukatlık ofisleri vardır. 

Yerelde dava takip hizmetleri konusunda uzmanlaşmayı tercih eden, gayrimenkul hukuku, vatandaşlık hukuku ve miras hukuku alanlarında çalışan Avukat Osman Efe EREN (LLM) ve Avukat Didem Betül EREN (LLM), uluslararası arenada ise etkili danışmanlık hizmetleri sunan bir avukatlık ofisi oluşturmaya çalışmaktadır. Ofisimiz Türk müvekkillerinin yurt dışında ihtiyacı olan şirketler hukuku, vatandaşlık başvuru hizmetleri, çalışma izni alınması, oturma izni alınması ve bireylerin ülkelere uyumu sırasındaki yasal sürecin takibi konularında uzmanlaşmıştır ve haklı bir itibar oluşturmuştur. Avukatlık Ofisimiz özellikle Balkan ülkeleri ve doğu Avrupa ülkelerinde konuşlanmış ve bölgeyi çok iyi bilen deneyimli bir ofistir. Zorlu bürokratik süreçlerin takibi ve neticelendirilmesi konusunda oldukça tecrübeli olan Avukatlık Ofisimiz Balkan ülkelerinde eksiksiz hukuki danışmanlık vermektedir.

Avrupa Birliği tam üyelik sürecinde uzunca bir yol alan Kuzey Makedonya Cumhuriyeti, Sırbistan ve Arnavutluk Cumhuriyetinde Avukatlık Ofisimizin 10 yılı aşkın tecrübesi bulunmaktadır. Özellikle Türk müvekkillerimizin ağır vergi yükü, regülâsyonların sıkılaşması nedeniyle alternatif ülkelere odaklanması sonucunda Avukatlık Ofisimiz müvekkillerimizin ihtiyacı olan ve talep ettikleri hukuki danışmanlığı Türkçe bilen avukatlar vasıtası ile İstanbul Ofisimizden müvekkillerine sunabilmek için Kuzey Makedonya Cumhuriyeti ve Arnavutluk Cumhuriyeti’nde kurduğu ofisleri ile ihtiyaç duyulan hizmetleri eksiksiz sağlamaktadır.

Arnavutluk Tiran’da ve Makedonya Gostivar’ da bulunan ofisleri ile Eren Avukatlık Ofisi yurt dışında müvekkillerine doğrudan danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Makedonya çifte vatandaşlığı başvurularını siz müvekkillerimiz adına ilgili ülkede doğrudan avukatlarımız vasıtası ile takip edebilmekteyiz. Kuzey Makedonya’ da avukatlık hizmeti almak için İstanbul’ daki ofisimize gelebilir ve avukatlarımız ile doğrudan İstanbul ofisimizde görüşebilirsiniz.

Balkanlardaki hukuki uzmanlıklarını geliştiren Avukatlık Ofisimiz kurucusu olduğu Cambell’s Advisory Group (CAG) hukuk ağı ile Çek Cumhuriyeti, Slovakya, İsveç ve Bulgaristan’ da da avukatlık hizmeti verebilmektedir.

Cambell´s Advisory Group (CAG) Ağı Hakkında: 

Eren Avukatlık Ofisi kurucusu Avukat Osman Efe EREN (LLM), aynı zamanda Cambell´s Advisory Group (CAG) isimli avukatlık ağının Türkiye’ deki temsilcisidir. Cambell´s Advisory Group (CAG) Çek Cumhuriyeti (Çekya), Slovakya, Danimarka, Bulgaristan ve İsveç ülkelerinde faaliyet göstermekte olan bir profesyonel hukuk, vergi ve danışmanlık ağıdır. Çekya, Slovakya, Danimarka, Bulgaristan ve İsveç ülkelerinde avukatlık hizmetine ihtiyaç duyan ziyaretçilerimiz bizi arayabilir.

Çekya (Çek cumhuriyeti), Slovakya, Danimarka, Bulgaristan ve İsveç ülkelerinde avukatlık hizmetine ihtiyacınız var ise, Cambell’s Advisory Group ağının Türkiye’deki temsilcisi olan Eren Avukatlık Ofisini arayabilirsiniz. Bizden Çekya (Çek cumhuriyeti), Slovakya, Danimarka, Bulgaristan ve İsveç ülkelerinde hukuki danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

ÇEK CUMHURİYETİ
SLOVAKYA
BULGARİSTAN
İSVEÇ