EREN LEGAL GLOBAL

Gayrimenkul hukuku ve miras hukuku konularında bir ihtisas avukatlık ofisi olan Eren Avukatlık Ofisi’nin İstanbul’ da ki ofisi merkez ofis olmak üzere yurt dışında Arnavutluk ve Makedonya olmak üzere iki farklı ülkede ofisleri bulunmaktadır.

Yerelde dava takip hizmetleri konusunda uzmanlaşmayı tercih eden, gayrimenkul hukuk ve miras hukuku alanlarında çalışan avukat Osman Efe EREN, uluslararası arenada ise etkili ve saygın bir avukatlık ofisi oluşturmak için Türk müvekkillerinin yurt dışında ihtiyacı olan şirket kurulumu, çalışma izni alınması, oturma izni alınması, vatandaşlık başvuruları ve bireylerin ülkelere uyumu sırasındaki yasal sürecin takibi konularında uzmanlaşmış ve özellikle bu konularda balkan ülkelerinde haklı bir itibar yaratmıştır. Zorlu bürokratik süreçlerin takibi ve neticelendirilmesi konusunda oldukça tecrübeli olan avukatlık ofisimiz balkan ülkelerinde eksiksiz hukuki danışmanlık vermektedir.
Avrupa birliği tam üyelik sürecinde uzunca bir yol alan Arnavutluk cumhuriyeti ve Kuzey Makedonya Cumhuriyetlerinde avukatlık ofisimizin 10 yılı aşkın tecrübesi bulunmaktadır.
Özellikle Türk müvekkillerimizin ağır vergi yükü, regülâsyonların sıkılaşması nedeniyle alternatif ülkelere odaklanması sonucunda avukatlık ofisimiz müvekkillerimizin ihtiyacı olan ve talep ettikleri hukuki danışmanlığı Türkçe bilen avukatlar vasıtası ile İstanbul ofisimizden müvekkillerine sunabilmek için Arnavutluk Cumhuriyeti ve Kuzey Makedonya Cumhuriyeti’nde kurduğu ofisleri ile ihtiyaç duyulan hizmetleri eksiksiz sağlamaktadır.
Arnavutluk Tiran’da ve Makedonya Gostivar’ da bulunan ofisleri ile Eren Avukatlık Ofisi yurt dışında birçok Avrupa ülkesinde müvekkillerine danışmanlık hizmeti sunmaktadır.
Arnavutluk çifte vatandaşlığı ile Makedonya çifte vatandaşlığı başvurularını siz müvekkillerimiz adına ilgili ülkelerin başkentlerinde doğrudan avukatlarımız vasıtası ile yapmaktayız. Arnavutluk’ ta avukatlık hizmeti almak veya Makedonya’ da avukatlık hizmeti almak için İstanbul’ daki ofisimize gelebilir ve avukatlarımız ile doğrudan İstanbul ofisimizde görüşebilirsiniz.

Size yardımcı olabileceğimiz ülkeleri daha detaylı öğrenmek için bize bilgi@eren.gen.tr email adresinden 7/24 ulaşabilirsiniz.