İLETİŞİM

Lütfen Okuyunuz
Önemli Bilgilendirme için Lütfen Tıklayınız

Eren Avukatlık ofisi, Covid-19 salgının ülkemizdeki ve dünyadaki tehlikeli artışı nedeniyle, hem çalışanlarının sağlığını hem de müvekkillerinin sağlığını düşünerek, ofis içi tam zamanlı çalışma şeklini, evden çalışma ve esnek çalışma saatleri şeklinde değiştirmeye karar vermiştir. Müvekkillerimizin, görüşme taleplerinde bulunurken oluşan yoğunluğu da dikkate alarak program yapmasını rica ediyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Eren Avukatlık Ofisi Covid-19 Kurallarını Öğrenmek İçin Lütfen Tıklayınız
Eren Avukatlık ofisi olarak sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak için ofisimize gelen misafirlerimizin aşağıdaki kurallara uymasını önemle rica ediyoruz.

1) Ziyaretçilerimizin Covid-19 ile ilgili hastalık veya tedavi sürecinde olmaması gerekmektedir. Misafirlerimizden gerektiğinde HES kodu paylaşımı yapmaları gerekmektedir.

2) Ziyaretçilerimizin ofisimizde bulunduğu sürece maske takması zorunludur.

Ayrıca Ziyaretçilerimizin ofisimizdeki ziyaret sürelerini mümkün olabildiğince kısa tutmalarını ve kalabalık bir şekilde ofis ziyaretlerinde bulunmamaları rica edilir.

Eren Avukatlık Ofisine
0212 243 22 44 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Eren Avukatlık Ofisi – Avukat Osman Efe EREN

İstanbul Adresi: Kartaltepe Mahallesi, İncirli Caddesi Aydın Yuva Sokak No:4/1 Park Residence B Blok K:2 D:5 Bakırköy/İstanbul/Turkey
Telefon: +90 212 243 22 44
E-Posta: bilgi@eren.gen.tr

İSTANBUL OFİSİ

Kartaltepe Mahallesi, İncirli Caddesi Aydın Yuva Sokak No:4/1 Park Residence B Blok K:2 D:5 Bakırköy/İstanbul/Turkey
Telefon: +90 212 243 22 44

E-posta: bilgi@eren.gen.tr

ARNAVUTLUK OFİSİ

Rruga “Sami Frasheri”, Pallati 9, Shk.1, Ap.8. Tirane/ALBANIA

Avukatlık Ofisimiz Arnavutluk’ ta Albabosfor Shpk. şirketi ile danışmanlık hizmeti vermektedir. 

MAKEDONYA OFİSİ

Key Bratstvo i Edinstvo No: 3 Gostivar/MACEDONIA

ÖNEMLİ HATIRLATMA: Eren Avukatlık Ofisini telefonunu aradığınızda, yoğunluktan telefonlarınız kısa sürede yetkili birisine iletilmiyorsa lütfen sesli mesaj bırakmaktan çekinmeyiniz! Eren avukatlık ofisine bıraktığınız sesli mesajınız bulut santral altyapısı ile korunmakta ve doğrudan uzman avukatlarımıza iletilmektedir.