EREN AVUKATLIK OFİSİ 

Eren Avukatlık Ofisi – Avukat Osman Efe EREN (LLM.)

İstanbul/Kadıköy Adresi: Eğitim Mahallesi Çiftlikiçi Sokak No:2-4 Kaya Apartmanı Kat:2 Daire:8 Kadıköy/İstanbul/Türkiye
Telefon: +90 216 706 98 96
E-Posta: [email protected]

Kadıköy/İstanbul Ofisinize Nasıl Gelirim?

Metrobüs: Anadolu Yakası Fikirtepe istasyonunda inmeniz gerekmektedir. Ofisimiz Fikirtepe metrobüs istasyonuna 100 metre uzaklıktadır.
Metro: Kadıköy-Kartal Metro hattının Ünalan istasyonunda indikten sonra Metrobüs bağlantısı ile Fikirtepe metrobüs durağında inmeniz gerekmektedir.
Marmaray: Marmaray Söğütlüçeşme durağından Metrobüs bağlantısı ile Fikirtepe Metrobüs durağında inmeniz gerekmektedir. Veya Marmaray Söğütlüçeşme durağından ofisimize yürüyebilirsiniz. Durak ile ofisimiz arası 300 metredir.

İletişim Formu

12 + 12 =

Sayın ziyaretçiler;

Makedonya vatandaşlığı konusundaki yoğun ilginize teşekkür ederiz. Makedonya vatandaşlığı konusunda ofisimizi aradığınızda hattımız meşgulse, telefon yoğunluğu nedeniyle bize hemen ulaşamıyorsanız, bize hemen ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki formu kullanabilirsiniz. Size en kısa sürede avukat arkadaşlarımız ulaşacaktır. Teşekkürler

Adalet Bakanlığı
Barolar Birliği
İstanbul Barosu

İSTANBUL OFİSİ

Adres: Eğitim Mahallesi Çiftlikiçi Sokak No:2-4 Kaya Apartmanı Kat:2 Daire:8 Kadıköy/İstanbul/Türkiye
Telefon: +90216 706 98 96

[email protected]

MAKEDONYA OFİSİ

Adres: Key Bratstvo i Edinstvo No: 3 Gostivar/MACEDONIA

Makedonya Telefon: +389 76 706 565

[email protected]

ARNAVUTLUK OFİSİ

Adres: Rruga e Kavajes, Nr:29 Tirane/ALBANIA

[email protected] 

Lütfen Okuyunuz

Avukatlık Kanununa Göre Avukatlık Ücreti Hakkında Bilgilendirmedir.

1136 sayılı Avukatlık Kanunun 164′ üncü maddesi uyarınca, ücretsiz avukatlık hizmeti verilmesi yasaktır. Avukatın ücretsiz veya asgari ücret tarifesinin altında, dava alması, danışmanlık yapması avukatlık kanunu’na aykırıdır. Bu sebeple avukatlarımızdan ücretsiz iş yapmalarının talep edilmemesi rica olunur. Bu kapsamda Eren Avukatlık Ofisi olarak tarafımızdan ücretsiz hukuki danışmanlık veya avukatlık hizmeti verilmemektedir. 

Avukat ve Müvekkil arasındaki En Az Ücret Tarifesini Görmek için Lütfen Tıklayınız!

Makedonya Vatandaşlığı Asgari Şartlar ve Başvuruda gerekli belgeler hakkında Bilgilendirmedir.

 

Sayın ziyaretçiler,
Sitemizde bulunan Makedonya vatandaşlığına başvuruda gerekli belgeler ve Makedonya vatandaşlığına başvuru öncesi kontrol edilmesi gerekli asgari şartlar eksiksiz ve günceldir. Lütfen bu bilgilerin güncel olup olmadığını sormak için form doldurmayınız. Sitemizdeki Makedonya vatandaşlığı hakkında tüm bilgiler günceldir. 

Saygılarımızla,
Eren Avukatlık Ofisi

Eren Avukatlık Ofisi Hakkında Bilgilendirmedir.

Eren Avukatlık Ofisi ve Eren Avukatlık ofisimizde çalışan serbest avukatlar 1136 sayılı Avukatlık Kanunu ışığında yalnızca serbest avukatlık mesleğini icra etmektedir. Ofisimiz avukatları müvekkillerini, Türkiye’deki ve yurt dışındaki adli ve idari merciler önünde, vekaletnamede verilmiş kısıtlı yetkiler çerçevesinde ve müvekkillerin yazılı talimatları doğrultusunda temsil etmektedir. Ofisimiz asla bir aracılık kurumu değildir. Eren Avukatlık Ofisi, Türkiye Barolar Birliği, İstanbul Barosu, Makedonya Barosu ve Arnavutluk Barosuna üye avukatların hizmet verdiği uzman bir avukatlık ofisidir. Avukatlık ofisimiz hiçbir kurum veya gerçek kişinin aracısı, temsilcisi veya aracı kurumu değildir. Avukatlık ofisimizin ortaklık yapısında avukat olmayan hiçbir gerçek-tüzel kişi bulunmamaktadır. Kamuoyuna duyurulur.

Banka veya Varlık Şirketlerinin Vekilliğini Yapmıyoruz. Lütfen icra dosyalarınızı sormak için ofisimizi aramayınız. Lütfen Okuyunuz!

Sayın ziyaretçiler, Eren Legal olarak Türkiye Cumhuriyetindeki hiçbir özel banka, varlık fonu, elektrik kurumu, telekom şirketinin (Türk Telekom, Vodafone, Turkcell, TTNET, Digitürk vb.) icra dosyalarında vekillik yapmamaktayız. Avukatlık ofisimiz icra takip, ipotek takibi, rehin takibi konularında asla çalışmamaktadır. Kurucumuzun soyadının “Eren” olması nedeniyle, “Eren” adını kullanan ve icra hukukunda çalışan avukatlık ofisleri ile internet üzerinde yapılan aramalarda bir karışıklığa yol açmaktadır. İcra hukuku ile internette yer alan şikayetler ofisimize ait değildir. İcra Hukukunda faaliyet gösteren bir avukatlık ofisi değiliz. Teşekkürler

Online Toplantı

Sayın Ziyaretçilerimiz yoğun çağrı, mail ve form trafiğini kontrol edebilmek ve İstanbul dışında ikamet eden müvekkillerimiz ile görüşebilmek için ZOOM ve GOOGLE meet uygulamaları ile anında canlı toplantılar yapmaya başladık. Zamandan tasarruf sağlayan, zaman ve mekan kısıtlamasını ortadan kaldıran online toplantılar ile şehir dışında yaşayan ziyaretçilerimiz de İstanbul’ a gelmeden ofisimiz avukatlarıyla toplantı yapabilecektir. Online toplantılarımız ofisimiz tarafından oluşturulmakta ve toplantı kodu/bağlantısı ofisimiz tarafından sizlere iletilmektedir.