Arnavutluk

ARNAVUTLUK

Arnavutlukta gayrimenkul hukuku konusunda elde ettiğimiz başarılar neticesinde oluşan itibarımız ve Arnavutluk vatandaşı müvekkillerimizin sayısının zamanla artması ile balkanlarda etkin bir şekilde çalışmaya başladık ve 2009 yılında Arnavutluk’ un başkenti Tiran’ da ALBABOSFOR şirketini kurduk.

ARNAVUTLUK’ ta “Rruga Sami Frasheri, pallati 9, shk.1, ap. 8 TİRAN” adresinde bulunan şirketimiz ile 2009 yılından beri müvekkillerimize balkanlarda  hizmet vermekteyiz.

Eren Avukatlık Ofisi olarak Arnavutluk Tiran’ da bulunan ALBABOSFOR şirketimiz ile müvekkillerimize hukuki danışmanlık, şirket kurulumu, oturum izni alınması, çalışma izni alınması, gayrimenkul danışmanlığı konularında da hizmet vermekteyiz.

Avrupa’ nın göbeğinde ve giderek gelişen bir ülke olan Arnavutluk’ ta yatırım yapmak isteyen müvekkillerimize güvenli bir ortam sunmak adına yatırım danışmanlığı hizmeti de veriyoruz.

Danışmanlık için bilgi@eren.gen.tr adresinden bize doğrudan ulaşabilirsiniz.


Arnavutlukta Albabosfor şirketimizin müdürü ortağımız Aslan BAŞAK‘tır. Kendisi ile aşağıdaki telefonlar vasıtası ile irtibata geçebilirsiniz. 

TURKEY GSM: +90 532 3818228 (WhatsApp aramaları için Türkiye Cumhuriyeti numarasından Aslan BAŞAK‘ a ulaşabilirsiniz.)

ALBANIA GSM: +355 674 08 71 01