ARNAVUTLUK

Arnavutlukta gayrimenkul hukuku konusunda elde ettiğimiz başarılar neticesinde oluşan itibarımız ve Arnavutluk vatandaşı müvekkillerimizin sayısının zamanla artması ile balkanlarda etkin bir şekilde çalışmaya başladık ve 2009 yılında Arnavutluk’ un başkenti Tiran’ da ALBABOSFOR şirketini kurduk.
ARNAVUTLUK’ ta “Rruga Sami Frasheri, pallati 9, shk.1, ap. 8 TİRAN” adresinde bulunan şirketimiz ile 2009 yılından beri müvekkillerimize balkanlarda hizmet vermekteyiz.
Eren Avukatlık Ofisi olarak Arnavutluk Tiran’ da bulunan ALBABOSFOR şirketimiz ile müvekkillerimize hukuki danışmanlık, şirket kurulumu, oturum izni alınması, çalışma izni alınması, gayrimenkul danışmanlığı konularında da hizmet vermekteyiz.
Avrupa’ nın göbeğinde ve giderek gelişen bir ülke olan Arnavutluk’ ta yatırım yapmak isteyen müvekkillerimize güvenli bir ortam sunmak adına yatırım danışmanlığı hizmeti de veriyoruz.
Danışmanlık için bilgi@eren.gen.tr adresinden bize doğrudan ulaşabilirsiniz.

Arnavutluk’ta ofisimizden avukatlık ve danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız bizi 0212 243 22 44 numaralı ofis telefonumuzdan arayabilirsiniz.