Göç ve Göçmenlik Hukuku

Eren avukatlık ofisi olarak yurt dışında Avrupa Birliği ülkelerinde polis tarafından yakalanan vizesiz, pasaportsuz ve Avrupa Birliği hukukuna göre göçmen statüsünde bulunan kişilere avukatlık hizmet vermekteyiz.

Özellikle Çek Cumhuriyeti’nde, Slovakya’ da güvenlik güçleri tarafından yakalanan ve iltica etmek isteyen kişilere uzman avukatlarımız vasıtası ile hukuki danışmanlık verebilmekteyiz. İlgili ülkenin karmaşık iç hukuku ve ek yönetmeliklerinin yabancı dilde olması, farklı bir hukuk sistemi içerisinde bulunması nedeniyle göçmenlik başvurusunda bulunmak Çek Cumhuriyeti veya Slovakya gibi ülkelerde neredeyse imkansızdır.

Eren avukatlık ofisi olarak göçmenlik hukukunda Çek Cumhuriyeti’nde veya Slovakya’ da yakalanan Türk vatandaşları için avukatlık hizmeti vermekteyiz. Göçmenlik başvurularını yapmaktayız. Kişinin hangi kampa gitmek istediğine göre yardım etmekteyiz. Lütfen göçmenlik hukuku hakkında danışmanlık almak istediğiniz hususları bize mail olarak iletin. Sizi hemen arayalım. [email protected] 

Kara hudut kapılarında, havalimanlarında, uluslar arası otobanlarda polis kontrol noktalarında yakalanıp mülteci kamplarına gönderilen kişilere avukatlık hizmeti vermekteyiz. Çek Cumhuriyeti’nde polis tarafından yakalanan veya Slovakya’ da polis tarafından yakalanan kişiler avukatlık ofisi arayarak bizden hukuki danışmanlık hizmeti alabilirler.

Göçmenlik başvurusu için formların ne kadar karışık olduğunu biliyoruz. Yabancı bir dilde hukuk metinlerinin okunmasının mümkün olmadığını biliyoruz. Yapmanız gereken yalnızca bize ulaşmak.