Makedonya’da Sunduğumuz Hizmetlerimiz Hakkında Sık Sorulan Sorular

Eren Avukatlık Ofisi olarak Makedonya’da sunduğumuz hizmetlerimiz hakkında müvekkillerimizin doğrudan ofisimize yönlendirdiği sorulara karşı önemli olduğunu düşündüğümüz cevapları burada sitemize giren misafirlerimize yardımcı olması için yazılı olarak paylaşmak istedik.
Makedonya’ da ofisimizden danışmanlık hizmeti almak için bizim ile yazılı olarak anlaşan müvekkillerimize aşağıdaki hizmetleri doğrudan veriyoruz.
* Başvurular müvekkillerimiz adınıza vekaleten yalnızca avukatlarımızca yapılmaktadır.
* Başvurular Makedonya’ da başkent Üsküp’ teki kurum veya kurumlara doğrudan yapılır.
(Posta, Kargo vb. şekilde başvuru veya işlem asla yapmıyoruz.)
* Başvurular sırasında müvekkillerimiz Makedonya’ ya gelmek, Makedonya’ da bulunmak zorunda değildir.
(Ancak kimlik alınması ve pasaport alınması sürecinde mutlaka Makedonya’ ya gelmek zorundadır.)
* Makedonya’ da alınması gerekmekte olan her türlü belgeyi müvekkillerimiz adına ofisimiz avukatlarıyla biz alıyoruz. Yani müvekkillerimiz gerekli belgelerin temin edilmesi ve alınması için de Makedonya’ ya gelmek zorunda değildir.
* Ofisimizin Makedonya’ da daimi bir avukatlık ofisi bulunmaktadır.
(Başka kurumlar, şirketler veya avukatlık ofisi gibi çözüm ortaklığı şeklinde bir oluşumumuz yoktur. Ofisimizin doğrudan Makedonya’ da ofisi bulunmaktadır. Sanal ofis hizmeti de kullanmamaktayız.)
* Müvekkillerimizin Makedonya’ ya gelmesi gerektiğinde avukatlık ofisimiz müvekkillerine şehir rehberi hizmeti sunduğu gibi ilgili kurumlarda müvekkillerine Türkçe dilinde yardım edecek bir çalışan görevlendirmektedir.