Makedonya’da Sunduğumuz Hizmetlerimiz

Makedonya’da Sunduğumuz Hizmetlerimiz Hakkında Sık Sorulan Sorular

Eren Avukatlık Ofisi olarak Makedonya’da sunduğumuz hizmetlerimiz hakkında müvekkillerimizin doğrudan ofisimize yönlendirdiği sorulara karşı önemli olduğunu düşündüğümüz cevapları burada sitemize giren misafirlerimize yardımcı olması için yazılı olarak paylaşmak istedik.

Makedonya’ da ofisimizden danışmanlık hizmeti almak için bizim ile yazılı olarak anlaşan müvekkillerimize aşağıdaki hizmetleri doğrudan Makedonya’ da veriyoruz.

* Başvurular müvekkillerimiz adınıza vekaleten yalnızca avukatlarımızca yapılmaktadır.

* Başvurular Makedonya’ da başkent Üsküp’ teki kurum veya kurumlara doğrudan yapılır. Kamu güvenliği soruşturması ve komisyon araştırması sırasında başvuru dosyası yalnızca avukatlarca takip edilir.
(Posta, kargo vb. şekilde başvuru veya işlem asla yapmıyoruz.)

* Başvurular sırasında müvekkillerimiz Makedonya’ ya gelmek, Makedonya’ da bulunmak zorunda değildir. Makedonya’ daki tüm süreci biz takip ediyoruz.
(Ancak başvurucunun kimlik alınması ve pasaport alınması sürecinde Makedonya’ ya gelmesi gerekebilir.)

* Makedonya’ da alınması gerekmekte olan her türlü belgeyi müvekkillerimiz adına ofisimiz avukatlarıyla biz alıyoruz. Yani müvekkillerimiz gerekli belgelerin temin edilmesi ve alınması için de Makedonya’ ya gelmek zorunda değildir.

* Ofisimizin Makedonya’ da daimi bir avukatlık ofisi bulunmaktadır.
(Başka kurumlar, şirketler veya avukatlık ofisi gibi çözüm ortaklığı şeklinde bir oluşumumuz yoktur.  Avukat olmayan kişi veya kurumlar ile hiçbir irtibatımız yoktur. Ofisimizin doğrudan Makedonya’ da ofisi bulunmaktadır. Sanal ofis hizmeti de kullanmamaktayız. Avukatlık ofisimiz Türkiye Barolar Birliğine ve Makedonya Barosuna kayıtlı avukatlar çalışmaktadır.)

* Müvekkillerimizin Makedonya’ ya gelmesi gerektiğinde avukatlık ofisimiz müvekkillerine şehir rehberi hizmeti sunduğu gibi ilgili kurumlarda müvekkillerine Türkçe dilinde yardım edecek bir çalışan görevlendirebilmektedir.