YURT DIŞI YATIRIM DANIŞMANLIĞI HİZMETLERİ

Yurt dışında bulunan ofislerimiz vasıtası ile yurt dışında müvekkillerimize yatırım danışmanlığı sırasında ihtiyaç duyacağı her türlü hizmeti eksiksiz olarak müvekkillerimize sunabilmekteyiz. Arnavutluk‘ta ve Makedonya‘da yatırım yapmak isteyen kişi yada kurumlara şirket kurulumu, oturum izni alınması, çalışma izni alınması, emlak danışmanlığı ve vatandaşlık başvuruları konusunda danışmanlık hizmetlerini eksiksiz olarak verebilmekteyiz.

Özellikle henüz Avrupa Birliğine girme aşamasında olan ülkelerde yatırımcıları bekleyen fırsatlar doğru bir danışmanlık hizmeti ile başarı ile sonuçlandırılacaktır. Ofisimizin Balkanlar‘da sahip olduğu deneyim ile yatırım fırsatlarını değerlendirmek istediğiniz ülkelerdeki sizi yoracak bürokratik süreçlerle biz ilgilenelim ve Avrupa birliği kapısından içeri girmeye hazır olan ülkelerde siz de zaman kaybetmeden Avrupalı olmanın hazırlıklarını yapın.

Balkanlar’ da yatırım danışmanlığı hizmeti almak için bilgi@eren.gen.tr adresinden bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

0212 243 22 44 numaralı telefondan bizi mesai saatleri arasında arayabilirsiniz.