YURT DIŞI YATIRIM DANIŞMANLIĞI HİZMETLERİ

Makedonya ve Arnavutluk’ta bulunan ofislerimiz ve avukatlarımız vasıtası ile Makedonya’ da ve Arnavutluk’ta müvekkillerimize yurt dışı yatırım danışmanlığı sırasında ihtiyaç duyacağı her türlü hizmeti eksiksiz olarak avukatlarımız vasıtası ile sunabilmekteyiz.

Makedonya ‘da ve Arnavutluk ‘ta yatırım yapmak isteyen kişi yada kurumlara şirket kurulumu, oturum izni alınması, çalışma izni alınması, sözleşmelerin hazırlanması ve kontrol edilmesi, emlak danışmanlığı, devlet kurumlarındaki süreçlerin vekil olarak takip edilmesi ve vatandaşlık başvuruları konusunda danışmanlık hizmetlerini eksiksiz olarak verebilmekteyiz. Yani siz müvekkillerimiz yatırımlarınızın getirisi ile ilgilenirken sıkıcı ve yorucu bürokratik süreçler ile biz ilgileniyoruz.  Yatırım ajanslarındaki süreçleri müvekkillerimiz adına takip ediyor ve lobicilik faaliyetleri yapıyoruz.

Özellikle henüz Avrupa Birliğine girme aşamasında olan ülkelerde yatırımcıları bekleyen fırsatlar doğru bir danışmanlık hizmeti ile başarı ile sonuçlanmaktadır. Ofisimizin Balkanlar‘da sahip olduğu deneyim ile yatırım fırsatlarını değerlendirmek istediğiniz ülkelerdeki sizi yoracak bürokratik süreçlerle biz ilgilenelim ve Avrupa birliği kapısından içeri girmeye hazır olan ülkelerde siz de zaman kaybetmeden Avrupalı olmanın hazırlıklarını yapın.

Tek ofis üzerinden, kişiye özel Türkçe ana dilinizde avukatlık hizmeti alabileceğiniz “anahtar teslim” projeler sunuyoruz. Balkanlar’ da yatırım danışmanlığı hizmeti almak için  [email protected] adresinden bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.