VATANDAŞLIK HİZMETLERİ

Avukatlık ofisimiz yurt dışında bulunan ofisleri vasıtası ile Arnavutluk ve Makedonya’da çifte vatandaşlığa müracaat etmek isteyen müvekkillerine Hukuki Danışmanlık Hizmetini uzman avukatları vasıtası ile doğrudan Arnavutluk’un başkenti Tiran’dan ve Makedonya’nın başkenti Üsküp’ten sunmaktadır. Ofisimiz avukatları başvuruya ait belgeleri doğrudan ilgili kuruma elden teslim etmektedir. Süreç avukatlarca takip edilmektedir.

Makedonya, Arnavutluk ve Slovakya vatandaşlığına başvuru yapmak ve vatandaşlık başvurularında tecrübeli bir avukatlık ofisinden danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

bilgi@eren.gen.tr elektronik posta adresinden 7/24, +90 212 243 22 44 numaralı telefondan da mesai saatleri içerisinde bize ulaşabilirsiniz.

Vatandaşlık işlemleri ile ilgili müracaatların ülkemizde artması nedeniyle size daha sağlıklı cevap verebilmemiz için vatandaşlık hizmetleri için ofisimize elektronik posta yoluyla ulaşmanızı rica ediyoruz. Eğer arzu ederseniz bize doğrudan telefonunuzu elektronik posta yoluyla gönderin ve sizi arayalım.