Vatandaşlık İşlemleri

VATANDAŞLIK BAŞVURU HİZMETLERİ

VATANDAŞLIK BAŞVURU HİZMETLERİ

Vatandaşlık hukuku alanında uzman bir avukatlık ofisiyiz.  Avukatlık Ofisimizin yurt dışında bulunan ofisleri vasıtası ile Makedonya’ da, Sırbistan’ da ve Arnavutluk’ ta bulunan doğum belgelerine ulaşabiliyoruz. Makedonya çifte vatandaşlığına başvurmak isteyen kişilere Hukuki Danışmanlık Hizmetini uzman avukatları vasıtası ile doğrudan Makedonya’nın başkenti Üsküp’ten sunmaktayız. Ofisimiz avukatları başvuruya ait belgeleri doğrudan ilgili kuruma elden teslim etmektedir. Süreç avukatlarca takip edilmektedir. Avukatlık Ofisimiz Türk vatandaşlığına başvurmak isteyen kişilere de Türk vatandaşlığı konularında hukuki danışmanlık vermektedir. İlgili ülkenin İçişleri Bakanlığında vatandaşlık başvuru dosyasının takibini avukatlarımız vasıtası ile yapmaktayız.

Eren Avukatlık Ofisi Makedonya‘ da, Sırbistan‘ da ve Arnavutluk‘ ta müvekkillerine vatandaşlık başvurularında avukatlık hizmeti sunabilmektedir.

Makedonya vatandaşlığına ve Arnavutluk vatandaşlığına başvuru yapmak ve vatandaşlık başvurularında tecrübeli bir avukatlık ofisinden danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

[email protected] elektronik posta adresinden 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Vatandaşlık işlemleri ile ilgili müracaatların ülkemizde artması nedeniyle sormak istediğiniz sorulara daha sağlıklı cevap verebilmemiz için vatandaşlık hizmetleri için ofisimize elektronik posta yoluyla ulaşmanızı rica ediyoruz. Randevu almak için ofisimizi arayabilirsiniz.

  Makedonya Vatandaşlığına Başvuru Aşamaları

  1. Doğuma Dayanak Belgenin Makedonya’ da Bulunması

  2. Gerekli Belgelerin İlgili Kurumlardan Toplanması

  3. Belgelerin Makedoncaya Tercüme Edilmesi ve Noter Tasdiki Yapılması

  4. Başvurucunun Öz Geçmiş Dilekçesinin ve Dosyasının Hazırlanması

  5. Başvurunun Yapılması

  6. Başvurunun Takip Edilmesi

  7. Başvurunun Sonuçlandırılması

  Önemli Hatırlatma: Başvurucular doğuma dayanak belgenin çıkması sırasında, bir daha zaman kaybına yol açmamak için İSİM DENKLİK BELGESİ için Nüfus Müdürlüklerinden başvurularını hemen yapabilir. Kurum isim denklik belgesini hemen başvurucuya verememektedir.